• 0

1.899,00 €

Tour’s Program

📆Nisja : 24 Gusht
🗓Qendrimi : 7 dite
🛥Lloji i varkes : Lagoon 52

🖲Location :Zadar

🛌Shtreter : 10

🚪Kabina : 5
🛀Tualete : 5
💰Cmimi : 1899 € / person
💵 Perfshihen ne cmim :
⚓️ Varka
👮‍♂️Kapiteni
🌐Internet
🛩Paketa Charter
💸PageseExtra :
🎫Karburant 550 €
🎟Depositë 3000 € ( e kthyeshme )

Lagoon 52 shënon një epokë të re në hartimin e katamaraneve të lundrimit, ashtu si edhe paraardhësi i saj i famshëm, 500.

Me harqet e saj vertikale në formë diamanti, kauza me vibrime, kuvertë të sipërme dhe litarë të gjatë, 52 nuk është katamaran i zakonshëm, por origjinaliteti i tij shkon shumë më tepër sesa vetëm pamja e saj “e jashtme”, apo edhe paraqitja e saj e brendshme.

52 është tani në dispozicion në 2 versione: FlyBridge ose SporTop.

52: LUKSOZ DHE BASHKOHOR

materiale madhështore dhe luksoze, me nuanca të buta për një ambient të harmonishëm

vazhdimësinë mes jetës së jashtme dhe të brendshme

një dizajn i hollë i jashtëm për një anije me karakter të fortë

Jashtë: ELEGANC, REHATI DHE SIGURI

anija është e aksesueshme nga pjesa e pasme, duke lehtësuar kështu hipjen dhe zbritjen

kabina e pilotit është në nivel me sallonin, dhe ka një sallë pritjeje dhe një zonë për të marrë rreze dielli

Ura e fluturimit arrihet ose nga një shkallë që del nga kabina e pilotit ose nga një tjetër që del nga kuverta në anën e djathtë

stacioni drejtues mund të rregullohet në tre pozicione të ndryshme (djathtas, në qendër ose port), duke i dhënë kapitenit pamje të përsosur në lundrim ose kur duhet të manovrojë.

Litarët: performancë dhe lehtësi përdorimi

Vendimi për të gjetur direk më tej në anën e pasme vjen drejtpërsëdrejti nga përvoja e dizenjatorëve dhe ka shumë përparësi në një katamaran të lundrimit: një trekëndësh i madh përpara mundëson një zgjedhje më të madhe të velave: një premtim për performancë të mirë

 Brenda: Rehati, hapësirë, dritë …

salloni përfshin tavolinën e ngrënies, një kuzhinë të madhe në formë U në anën e portit, tavolinë në qendër, përballë detit.

Kuzhina “U” është e pajisur me pllaka të mëdha të nxehta, hapësirë ​​të madhe pune dhe magazinimi.

qarkullimi në sallon është i optimizuar, midis sallonit të pritjes dhe kuzhinës së anijes

të gjitha kabinat kanë shtretër të mëdhenj dopio, hapësirë ​​magazinimi në përputhje me programin detar të anijes dhe, natyrisht, një banjo në suit me dush të veçantë

kabinat kanë ndriçim natyral të pakrahasueshëm në sajë të dritareve të fiksuara të bykëve, së bashku me ventilimin e shkëlqyer në sajë të kapakëve të kuvertës dhe kapakët e dritareve që hapen në anën e skeletit ose në anën e kabinës

Të ngjashme

Lundrime me Jaht, Lagoon 52

momentumo

Check Availability

Tour type: Specific Date
Maximum number of people: 10
Location: Zadar
Rate:
 • Start
  End
 • Saturday
  24/08/2019
  Saturday
  31/08/2019
 • Adults
 • 1.899,00 €

Tour’s Location

Loading Maps

Tours Nearby Lundrime me Jaht, Lagoon 52

Partner Information

L K

Verifications

 • Phone number
 • ID Card
 • Travel Certificate
 • Email
 • Social media

Reviews

There is no review
You must log in to write review