• 0

615,00 €

Tour’s Program

📆Nisja : 14 Shtator
🗓Qendrimi : 7 dite
🛥Lloji i varkes :Bavaria Cruiser 46
🖲Location :Seget Donji
🛌Shtreter : 8+ 1
🚪Kabina : 4
🛀Tualete : 3
💰Cmimi : 615€ / person
💵 Perfshihen ne cmim :
⚓️ Varka
👮‍♂️Kapiteni
🌐Internet
🛩Paketa Charter
💸PageseExtra :
🎫Karburant 350 €
🎟Depositë 1600 € ( e kthyeshme )
KONCEPT I ZGJUAR.

Juria tha: “Jahti Evropian i Vitit 2015”. Ne themi: kjo nuk vjen si një surprizë! Kjo është për shkak se ju do ta keni të vështirë për të gjetur një tjetër jaht me vela të klasës e tij që ofron më shumë hapësirë, më shumë rehati, më shumë luks nëse doni, dhe është gjithashtu e lehtë për t’u manovruar. Një veçori e veçantë: nëse dëshironi të bëni 4 kabina nga versioni i 3 kabinave, kabina e madhe përpara mund të transformohet në dy kabina më të vogla në vetëm disa hapa. I zgjuar dhe inovativ – si çdo gjë nga BAVARIA.

MIQËSI. FAMILJE. LIRI.

Në  BAVARIA 46 ju mund të lini gjithçka të shkojë. Ajo është e projektuar në këtë formë – platforma e madhe e pishinës është ideale për të notuar, banjo dielli, zona e relaksit. Zona e kabinës është në qendër të kuvertës – këtu ju jeni të gjithë së bashku në formë L-je.

Të ngjashme

Lundrime me Jaht, Bavaria Cruiser 46

momentumo

Check Availability

Tour’s Location

Loading Maps

Tours Nearby Lundrime me Jaht, Bavaria Cruiser 46

Partner Information

L K

Verifications

  • Phone number
  • ID Card
  • Travel Certificate
  • Email
  • Social media

Reviews

There is no review
You must log in to write review